Студенти Судану вийшли на вулиці за прикладом єгиптян

Поліція Судану розігнала студентів, які вимагали відставки уряду. Поліція била дубинами, труїла сльозоточивим газом і заарештувала десятки осіб.

На тлі безперервних мітингів протесту в Єгипті антиурядові демонстрації почалися в неділю у Судані. Поліція била дубинами, труїла сльозоточивим газом і заарештувала в центрі Хартума десятки студентів, які вийшли на вулиці з вимогою відставки уряду.

За словами очевидців, поліцейські підрозділи оточили два університети, де з ранку спалахнули хвилювання. За даними студентів, в акції протесту взяли участь близько 15 тисяч осіб. Сотні озброєних співробітник сил правопорядку патрулюють столицю країни Хартум. Урядові газети вранці вийшли з закликами до людей не брати участь у вуличних мітингах протесту.

На початку 2011 року переважна більшість учасників референдуму про самовизначення Південного Судану виступила за незалежність від Судану. Період, що тривав протягом тижня референдум завершився 15 січня. При цьому за незалежність висловилися від 94 до 99,9 відсотка жителів південносуданської провінцій.

Читайте також:

Південний Судан обрав незалежність, поклавши край 20-річній ворожнечі

Суданські християни і мусульмани ділять країну на дві держави

У Південному Судані від чорної лихоманки померло 300 осіб

ВідеоСтуденти Судану вийшли на вулиці за прикладом єгиптян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: