Студентів-журналістів МГУ вчитимуть "правильно" розуміти політику Кремля

Політологи хочуть роз'яснювати російським студентам факультету журналістики позицію влади.

На базі факультету журналістики Московського державного університету Фонд ефективної політики має намір відкрити лабораторію суспільного діалогу для роз'яснення позиції влади.

Більшість студентів вважають, що впровадження подібного проекту - спроба привнести на журфак політичну ідеологію.

"Лабораторія суспільного діалогу - дискусійний майданчик для представників влади, де студентів учитимуть "вірно" розуміти політику Кремля і переконувати, що позиція партії влади - найправильніша", - переконана студентка 4-го курсу факультету журналістики Поліна Мякінченко.

Натомість випускник факультету, наразі головний редактор одного з російських інформаційних агентств Модест Колеров в рамках роботи дискусійного майданчика готовий читати свій спецкурс лекцій. Він не вважає відкриття лабораторії ідеологічною ініціативою.

"Будь-який факультет має право створювати будь-яку кількість лабораторій, центрів і так далі, це їхнє право. Їм самим вирішувати, потрібно це чи ні. І я думаю, йдеться в першу чергу про спроби додати актуальності. Що ж до традицій вільнодумства, то я як керівник інформаційного агентства, яке вже має 10-річний стаж, прагну не брати на роботу випускників журналістських факультетів через їхню низьку компетентність", - сказав Колеров.

Читайте також:

В Росії хочуть скласти список "фальсифікаторів" історії

Стало відомо, які слова заборонені у присутності Путіна

В Росії хочуть заборонити Skype

Росія очолила список авторитарних держав світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: