Студентський страйк у Франції

Маніфестації студентів, що протестують проти ухвалення закону про університетську автономію, проходять у четвер по всій Франції.

Французькі ЗМІ повідомляють, що у четвер, 8 листопада, по всій країні проходять маніфестації студентів, що протестують проти ухвалення закону про університетську автономію.

Маніфестації студентів у Франції
news.yahoo.com
Практично у всіх крупних французьких містах студенти виходять на вулиці, щоб висловити свій протест
Практично у всіх крупних французьких містах студенти виходять на вулиці, щоб висловити свій протест проти так званого закону про університетську автономію, який надає вузам можливість самостійно знаходити фінансові кошти, знаходячи спонсорів серед приватних компаній.

Студенти вважають, що самостійний пошук коштів університетами неминуче приведе до зловживань, а також до тиску на керівництво вузів з боку спонсорів, отже зараховувати в університети будуть не за знання, а за гроші.

Маніфестації студентів у Франції
news.yahoo.com
Стільці у вікні - символічне зображення страйку університету
Серед гасел протестуючих - "Університети, відкриті дітям робітників, закриті для приватних інтересів!".

У Тулузі протестувати на вулиці вийшло близько півтора тисяч студентів, у Ренні, за різними оцінками, – від півтора до трьох тисяч. Більше п'ятисот студентів у Парижі спочатку влаштували маніфестацію на площі Бастилії, звідки попрямували до міністерства вищої освіти, де продовжать свою акцію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: