Створено комп'ютерну симуляцію польоту літака Качинського

Російські та польські фахівці розробили комп'ютерну симуляцію польоту Ту-154 президента Польщі, але вона не дає питання, якими були причини авіакатастрофи.

У російської і польської сторін є комп'ютерна симуляція останнього польоту лайнера президента Польщі Леха Качинського.

Проте за словами голови польської комісії з розслідування авіакатастрофи, міністра внутрішніх справ Єжи Міллера, симуляція не дає відповіді на питання, що призвело до трагедії.

Колишній начальник служби підготовки польських ВПС Петро Лукашевич висловив свою версію авіакатастрофи. На його думку, фатальна помилка пілота сталася на фінальній стадії заходу літака на посадку.

Як вважає експерт, швидше за все, екіпаж був дезорієнтований яром глибиною близько 60 метрів, що знаходяться в безпосередній близькості від аеродрому. У той момент, коли Ту-154М знаходився над ним, радіодатчики відобразили несподіваний набір висоти, що було інтерпретовано як ривок літака вгору. Щоб запобігти цьому, командир літака різко збільшив швидкість зниження. У цей момент екіпаж помітив землю, але було вже пізно. Втрата кількох секунд зробила падіння невідворотним.

Міністр внутрішніх справ Єжи Міллер, коментуючи дані розслідування, відзначив, що ситуація не виглядає так, що росіяни проводять експертизи, а потім знайомлять з їх результатами польську сторону: польські та російські фахівці працюють разом. За його словами, немає сумнівів у високому професіоналізмі експертів МАК.

Polska Times також опублікувала інтерв'ю з російським пілотом і інструктором Василем Єршовим. За його словами, все говорить про те, що екіпаж, в основному через брак досвіду управління літаком до подібних погодних умовах, здійснив ряд помилок при заході на посадку.

Раніше повідомлялося, що Міждержавний авіаційний комітет завершив розшифровку бортових самописців польського урядового літака Ту-154, що розбився під Смоленськом. У МАК також виключили теракт, вибух або пожежу як одну з причин авіакатастрофи.

МАК підтвердив версію про те, що в кабіні пілотів знаходилися сторонні особи. Голос одного з них ідентифіковано. За інформацією джерела, близького до членів міжнародної комісії з розслідування катастрофио, в кабіні були директор дипломатичного протоколу Міністерства закордонних справ Маріуш Казана і командувач Військово-Повітряних сил Польщі генерал Анджей Блазік.

Читайте також:

У кабіні літака Качинського знаходився командувач ВПС Польщі

Розшифровка самописців літака Качинського повністю завершена

Офіційно: на літаку Качинського не було теракту чи пожежі

Причини катастрофи літака Качинського стануть відомі до червня

ВідеоАварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: