Створено список країн, громадян з яких будуть оглядати перед польотом у США

Всі інші іноземці можуть бути піддані вибірковому контролю, у тому числі з використанням спеціальних сканерів.

Американська влада оприлюднила повний список країн, громадяни яких будуть піддаватися обов'язковому особистому огляду при посадці на літаки, які прямують у США.

У списку 14 держав: Куба, Іран, Судан, Сирія, Афганістан, Алжир, Ірак, Ліван, Лівія, Нігерія, Пакистан, Саудівська Аравія, Сомалі та Ємен.

Всі інші іноземці можуть бути піддані вибірковому контролю, у тому числі з використанням спеціальних сканерів.

Нові заходи, про які оголосило американське Управління з безпеки на транспорті, прийняті після недавньої спроби вибуху на борту американського трансатлантичного лайнера, яку скоїв громадянин Нігерії.

Нагадаємо, 30 грудня Барак Обама заявив, що "системні помилки" призвели до спроби вибуху лайнера авіакомпанії Northwest, що виконував рейс в Детройт.

"Як повідомлялося, батько підозрюваного у причетності до різдвяного інциденту попереджав офіційних представників США в Африці про екстремістські погляди сина", - сказав Обама. Так, батько нігерійця, підозрюваного у вибуху лайнера, раніше говорив з одним із представників ЦРУ США про екстремістські погляди свого сина, і про це навіть було складено спеціальну доповідь.

Проте, за даними довіреного співрозмовника, на якого посилається телекомпанія CNN, ця доповідь так і не вийшла за межі ЦРУ. Батько Умара Фарука Абдулмуталлаба як мінімум один раз зустрічався з представником американського посольства в Нігерії та кілька разів телефонував туди, щоб обговорити погляди свого сина, після чого відповідна інформація була направлена в штаб-квартиру ЦРУ в Ленглі.

Читайте також:

Голландський режисер відібрав бомбу у "шахіда-невдахи", не давши підірвати літак

Єврокомісія підтримала встановлення сканерів, які роздягають людей

Іранський пілот, занервувавши під час польоту, закликав пасажирів помолитися

Мобільні телефони скоро замінять посадочні талони в аеропортах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: