Стюардесу підкинуло до стелі, а окріп розлився на пасажирів: Boeing 737 потрапив у зону турбулентності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Десять пасажирів потрапили до лікарні після польоту.

Десять пасажирів літаку Boeing 737-300 болгарської авіакомпанії ALK Airlines, який потрапив в потужну турбулентність, були шпиталізовані через сильні опіки. Про це повідомляє видання АВС.

Зазначається, що інцидент стався на рейсі Приштина (Республіка Косово) - Базель (Швейцарія). Як розповіла одна з пасажирів Міржета Баша, яка зафільмувала подію, турбулентність почалася приблизно через півгодини після зльоту і тривала не менше п'яти хвилин.

Літак так сильно трясло, що стюардеса, яка везла візок з напоями, вдарилася головою об стелю. Гарячі напої облили пасажирів, в результаті вони отримали опіки.

Щонайменше десять осіб було доправлено до лікарні Базеля після приземлення лайнера. Одного чоловіка, який не пристебнувся, теж підкинуло в літаку, він отримав травму голови.

Нагадаємо, 11 березня повідомлялося, що рейсовий боїнг Стамбул-Нью-Йорк зазнав страшної турбулентності. Після приземлення госпіталізували 30 пасажирів із 300.

ВідеоДесятки пасажирів шпиталізували із переламами та забоями через сильну турбулентність

Пасажири рейсу "Стамбул - Нью-Йорк" буквально літали по салону. Над Атлантикою літак трусило так, що після приземлення шпиталізували 30 пасажирів. У них - синці, забої та порізи. А в бортпровідниці - зламана нога. Рейс потрапив у небезпечну зону за 45 хвилин до посадки.

Десятки пасажирів шпиталізували із переламами та забоями через сильну турбулентність

Залиште свій коментар

Вибір редакції