Суд арештував телекомпанію "Імеді"

Тбіліський міський суд, розглянувши клопотання Генеральної прокуратури, наклав арешт на майно і ліцензію телекомпанії "Імеді".

Imedi (Фото: tr.kingofsat.net)
Засновником "Імеді" є Бадрі Патаркацишвілі.
Тбіліський міський суд, розглянувши клопотання Генеральної прокуратури Грузії, у вівторок наклав арешт на майно і ліцензію на мовлення телекомпанії "Імеді". У свою чергу агентству "Новости-Грузия" в Генпрокуратурі пояснили свою вимогу антидержавницькою діяльністю телекомпанії.

Засновником "Імеді" є Бадрі Патаркацишвілі, який відкрито заявив про свою підтримку дій грузинської опозиції. При цьому в жовтні цього року Патаркацишвілі передав всі свої акції "Імеді" в управління на один рік американської компанії News corporation, яка входить в медіаімперію Руперта Мердока.

У свою чергу телекомпанія "Імеді" напередодні акції протесту Об'єднаної опозиції, транслювала інформаційні сюжети у супроводі напису "Не боюся!", а витяги з виступів президента Михаіла Саакашвілі супроводжувала написом "Він бреше!".

Увечері 7 листопада грузинський спецназ влаштував в телекомпанії погром. Після оприлюднення рішення суду з провідними журналістами телекомпанії у вівторок зустрілася спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе.

ВідеоУ Грузії скасують надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: