Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрійський суд дозволив екстрадицію Фірташа до США

Верховний суд Австрії ухвалив остаточне рішення.

Верховний суд Австрії ухвалив рішення і дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США.

Як передає "Радіо Свобода", цим рішенням він не задовольнив апеляцію адвокатів бізнесмена, яку вони подали у грудні 2017 року. Тепер Дмитра Фірташа від екстрадиції відділяє лише підпис міністра юстиції Австрії, який має затвердити рішення.

Як відомо, справу проти Дмитра Фірташа було відкрито ще 2013 року. Його звинувачують у наданні хабара у 18,5 мільйона доларів за отримання дозволу на видобуток титанової сировини в Індії. Готову продукцію згодом планували продавати в Америці. У 2014 році на прохання мін'юсту Сполучених Штатів його затримали у Відні. Щоправда майже одразу відпустили за рекордну для Австрії заставу у 125 мільйонів євро. Питання екстрадиції вирішувалось у судах останні 5 років і нині Верховний суд Австрії поставив крапку у цій історії. Якщо рішення підпише міністр юстиції країни, олігарх може опинитись у США вже на початку липня. Там йому загрожує 50 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Відео Австрійський суд вирішує, чи екстрадувати Фірташа до США

Справа скандального олігарха Дмитра Фірташа. Австрійський суд сьогодні має вирішити, чи екстрадувати його до Сполучених Штатів через звинувачення у хабарництві у справі про вигідні контракти. Останні подробиці з Відня - у сюжеті.

Австрійський суд вирішує, чи екстрадувати Фірташа до США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції