Суд Гаїті випустить частину місіонерів, що незаконно вивозили дітей

Суддя випустив на волю американських місіонерів, що незаконно вивозили дітей з Гаїті.

Влада Гаїті відпустить на свободу частину американських місіонерів, заарештованих на Гаїті при спробі перетнути кордон з групою дітей.

З такою заявою виступив напередодні суддя, який розглядає справу американців, передає Associated Press.

Проте, суддя не уточнив точне число звільнення, проте відзначив, що американцям буде дозволено повернутися на батьківщину тільки за умови, що вони вилетять на Гаїті в разі, якщо того вимагатиме слідство. Крім того, звільнення обвинувачених буде здійснюватись без виплати застави гаїтянській владі. Разом з тим адвокат підсудних повідомив, що мова йде про вісім американців.

Нагадаємо, 12 лютого 2010 р. суддя ухвалив рішення випустити американських місіонерів з в'язниці. "Розглянувши свідчення їх сімей, я прийшов до висновку, що всіх їх можна відпустити", - відзначив суддя. Однак раніше влада країни не ухвалювала остаточного рішення щодо надання місіонерам права покинути територію Республіки Гаїті до завершення судового розгляду.

Інцидент з американцями стався в січні 2010 р., коли 10 місіонерів-баптистів зі штату Айдахо були заарештовані на кордоні Гаїті з групою із 33 дітей віком від 2 місяців до 12 років. Як стверджували підозрювані, всі вони - члени благодійного фонду "Нове життя" і отримали дозвіл на відправлення дітей в один з притулків Домініканської Республіки. Проте влада Гаїті не виключає, що вони хотіли скористатися загальним хаосом, викликаним нещодавнім землетрусом, щоб нелегально вивезти дітей з країни.

Читайте також:

 Саркозі пообіцяв Гаїті 270 млн євро

Тринадцять тисяч американських військовослужбовців покидають Гаїті

Анджеліна Джолі хоче всиновити дитину з Гаїті

ВідеоСуд Гаїті випустить частину місіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: