Суд Гондурасу відмовив Селайї в праві повернутися до влади

Мануелю Селайї не дозволили повернутися до влади. Можливо, щоправда, втручання парламенту на користь опального президента..

Верховний суд Гондурасу ухвалив відмову в праві повернутися до влади опальному президентові країни Мануелю Селайї.

Це рішення стане серйозною перешкодою на шляху до можливого відновлення Селайя на посту глави держави, пише видання.

Таким чином, Верховний суд визнав законність звинувачень, висунутих проти Селайя у червні та подальшого усунення його від влади.

Текст судового рішення не був оприлюднений, проте журналістам стало відомо про результат засідання Верховного суду від якогось "джерела в системі судової влади та близького до судового процесу адвоката", імена яких не називаються.

Постанова суду буде відправлена депутатам однопалатного парламенту Гондурасу, який повинен провести 2 грудня пленарне засідання, де буде розглянуто можливість повернення до влади конституційного президента Мануеля Селайї.

Засідання відбудеться через три дні після проведення в цій центрально-американській країні загальних президентських виборів, які заплановані на неділю, 29 листопада.

Нагадаємо, раніше міжнародне співтовариство заявляло, що умовою їх легітимності є попереднє відновлення повноважень поваленого президента.

Тим часом понад 160 людей - 110 кандидатів у мери міст і 55 осіб, які претендують стати депутатами парламенту, - прийняли рішення відмовитися від участі в намічених на 29 листопада загальних виборах у Гондурасі, знявши свої кандидатури на знак протесту проти перебування при владі путчистів.

Читайте також:

Невідомі обстріляли з гранатометів будівлю Верховного суду у Гондурасі

Уряд Гондурасу пішов у відставку

Опальному президенту Гондурасу вирішили повернути владу

Вбито небожа лідера путчистів Гондурасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: