Суд: Ходорковського і Лебедєва треба ізолювати від суспільства

Згідно з вироком суду, Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв мають нести відповідальність за скоєні ними злочини.

Під час оголошення вироку Михайлу Ходорковському та Платону Лебедєву суддя Віктор Данілкін заявив, що виправлення підсудних можливо лише в умовах ізоляції від суспільства.

Ходорковський і Лебедєв, згідно з вироком, усвідомлювали злочинний характер своїх діянь, а також їхні наслідки, оскільки вони визнані осудними, то можуть і повинні нести відповідальність за скоєне.

27 грудня суд визнав Ходорковського і Лебедєва винними в розкраданні нафти і відмиванні отриманих коштів. Зачитування вироку триває вже четвертий день, міра покарання поки не названа.

Екс-глава ЮКОСа і колишній керівник МФО МЕНАТЕП уже відбули сім років ув'язнення у Сибіру за шахрайство і ухиляння від сплати податків, термін їхнього покарання у першій справі закінчується в 2011 році.

Адвокати підсудних пообіцяли оскаржити вердикт. При цьому вони звернули увагу, що текст вироку ідентичний тексту обвинувачення.

Справа ЮКОСа - одна з найгучніших в Росії за останні роки. Російська влада звинуватила керівництво найбільшої на той момент нафтової компанії країни у низці економічних злочинів. Згодом ЮКОС збанкрутував, а його активи відійшли державній компанії "Роснефть".

Читайте також:

Суд обернув свідчення Ходорковського проти нього

Адвокати Ходорковського і Лебедєва оскаржать вирок

Ходорковського і Лебедєва визнали винними

Міжнародний арбітраж визнав ЮКОС "жертвою" Росії

ВідеоСуд четвертий день зачитує вирок Ходорковському

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: