Суд на тлі заяв Путіна залишив директора української бібліотеки за ґратами

Слідству нібито потрібно провести ще ряд дій.

Директору Бібліотеки української літератури Наталії Шаріній подовжили до 28 січня домашній арешт.

Таке рішення ухвалив Пресненський суд Москви, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з заявою слідчого у справі, необхідно провести ще низку слідчих дій. Зокрема отримати результати культурологічної, лінгвістичної та психологічної експертиз, а також допитати свідків.

Також російські слідчі вважають, що на волі Шаріна може створити штучні докази своєї невинуватості, наприклад, чинити тиск на свідків, які є її підлеглими.

Своєю чергою, захисники представили суду медичні документи, в яких йдеться про те, що Шаріна потрібує лікування. У разі продовження домашнього арешту, адвокат просив дозволити його клієнтці здійснювати щоденні прогулянки.

Рішення було ухвалено під час заяви президента Володимира Путіна про необхідність збереження української бібліотеки в Москві. Він вчергове заявив, що це потрібно зробити, тому що українці і росіяни є одним народом.

Нагадаємо, 28 жовтня в приміщенні української бібліотеки в Москві був проведений обшук. Правоохоронці нібито знайшли екстремістську літературу, що порушує закони РФ. Як виявилося, йшлось, зокрема, про дитячий журнал "Барвінок". У МЗС України звинуватили Росію в переслідування всього українського.

За словами самої Шаріної, екстремістську літературу в приміщенні підкинули, щоб дати підстави для обшуків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: