Суд над Шираком відклали до червня

На думку головуючого судді, необхідно перевірити, чи має суд право розглядати зараз звинувачення на адресу Ширака, що пов'язані з подіями 20-річної давності.

 У Франції процес у справі екс-президента країни Жака Ширака припинений до червня. Як повідомляється, таке рішення прийняв головуючий суддя Домінік Пот.

За його словами, необхідно перевірити, чи має суд право розглядати зараз звинувачення на адресу Ширака, що пов'язані з подіями майже 20-річної давності.

Судовий процес розпочався в понеділок 7 березня, в понеділок, в Парижі. Ширак звинувачується у тому, що під час перебування мером Парижа на початку 1990-х років незаконно прийняв у штати мерії кілька працівників з апарату власної партії "Об'єднання на підтримку республіки" для підготовки президентської виборчої кампанії.

Ширак у свою чергу категорично відкидає звинувачення.

Колишній глава держави, якому зараз 78 років, втратив юридичну недоторканість після відходу з поста президента республіки в 2007 році.

Паризький муніципалітет, де влада зараз належить опозиційній соціалістичній партії, після переговорів з адвокатами Ширака відмовився від звинувачень.

Читайте також:

Жак Ширак піде під суд за "мертві душі"

Тігіпко призначив Жака Ширака мером Києва

Жак Ширак відмовився від пропозиції Путіна очолити один із підрозділів "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: