Суд відмовився звільнити засновника WikiLeaks під заставу

Наступні слухання у справі заарештованого у вівторок, 7 грудня, австралійця Джуліана Ассанжа відбудуться 14 грудня.

 Магістратський суд лондонського району Вестмінстер відмовився відпустити засновника скандально відомого інтернет-ресурсу WikiLeaks Джуліана Ассанжа під заставу.

Як повідомлялося, Ассанж був арештований в Лондоні у вівторок вранці після того, як добровільно з'явився в Скотланд-Ярд.

Британський суд повинен розглянути екстрадиційний запит від Швеції, де 39-річний австралієць звинувачується в чотирьох сексуальних злочинах, включаючи згвалтування.

ЗМІ припускали, що Ассанжа можуть звільнити під заставу в 100-200 тисяч фунтів. За деякими даними, фінансові гарантії на ці кошти могли бути надані шістьма різними людьми.

Нагадаємо, що Ассанж заздалегідь підготувався до свого арешту, зокрема, написав та відправив до газети The Australian статтю, у якій фактично поділився своїм коментарем з приводу висунутих проти нього звинувачень.

Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації "закритої", в тому числі таємної, документації міністерств і відомств США, опинився в центрі небувалого скандалу 29 листопада після публікації службових документів і листування американських дипломатів. За твердженням адміністрації сайту, широке оприлюднення документів може знизити довіру до США як дипломатичного партнера.

Ордер на арешт 39-річного австралійця виданий у Швеції за звинуваченням у зґвалтуванні. Сам Ассанж категорично заперечує причетність до злочину і стверджує, що його переслідують за політичними мотивами.

Читайте також:

Ассанж прокоментував свій арешт і пригрозив "інформаційною бомбою"

Засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа заарештували

Відомий блогер створює "російський WikiLeaks"

ВідеоСуд відмовився звільнити засновника WikiLeaks під заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: