Суд обернув свідчення Ходорковського проти нього

Суд визнав "неспроможними" свідчення екс-прем'єра Росії Михайла Касьянова, який виступав на захист Ходорковського, а слова самого Ходорковського - доказом його ж провини.

Хамовничеський суд Москви вважає доказом провини екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського свідчення, які він давав у своїй справі.

За словами судді Віктора Данілкіна, слова Ходорковського про невинність спростовуються його ж свідченнями, в яких він визнавав, що контролював всю діяльність компанії. При цьому у вироку вже встановлено, що ЮКОСом керувала організована група.

Крім того, суд визнав "неспроможними" свідчення колишнього прем'єр-міністра Росії Михайла Касьянова, який виступав на захист Ходорковського. Зокрема, Касьянов стверджував, що продаж нафти за заниженими цінами всередині країни - звичайна практика, в той час як, на думку прокуратури, таким чином відбувалося розкрадання нафти.

Також неспроможними були визнані свідчення колишнього глави Центробанку РФ Віктора Геращенко, який у суді назвав обвинувачення проти Ходорковського і Лебедєва "нісенітницею собачою". За його словами, ЮКОС не міг займатися масштабним розкраданням нафти, тому що в цьому випадку ExxonMobil не запропонувала би колись за пакет акцій цієї компанії 40 мільярдів доларів.

Ходорковський і Лебедєв уже відбули сім років ув'язнення у Сибіру за шахрайство і ухиляння від сплати податків, термін їхнього покарання у першій справі закінчується в 2011 році.

По другій справі прокуратура вимагає засудити екс-главу ЮКОСа і колишнього керівника МФО МЕНАТЕП до 14 років кожного.

27 грудня суд визнав Ходорковського і Лебедєва винними в розкраданні нафти і відмиванні отриманих коштів. Зачитування вироку триває вже четвертий день, міра покарання поки не названа.

Читайте також:

США назвали вирок Ходорковському плямою на репутації Росії

Слова головного російського банкіра визнали доказом вини Ходорковського

Суд: Ходорковський і Лебедєв підкуповували акціонерів

Суд назвав провину Ходорковського повністю доведеною

ВідеоСуд четвертий день зачитує вирок Ходорковському

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: