Суд повірив у трильйони Лєбєдєва

Тверськой суд Москви відхилив позов колишнього глави МФО " Менатеп" Платона Лєбєдєва до Генпрокуратури РФ.

Платон Лєбєдєв
Lenta.ru
За даними прокуратури, Михайло Ходорковський і Платон Лєбєдєв "викрали нафти більше, ніж "ЮКОС" добув".
Тверськой суд Москви відхилив позов колишнього глави МФО " Менатеп" Платона Лєбєдєва про захист честі, гідності і ділової репутації до Генпрокуратури РФ.

Як повідомляють „РІА Новини”, про це заявив адвокат Володимир Краснов, що представляє інтереси позивача. У своєму позові Лєбєдєв вимагав спростувати розміщену в лютому цього року на офіційному сайті Генпрокуратури інформацію про те, що він нібито уклав договір з якимись компаніями на суму 63 трильйони доларів.

Сума контракту рівна бюджету всіх держав світу в 2006 році, підкреслив адвокат, вказуючи на абсурдність публікованих прокуратурою даних.

За словами адвоката, повідомлення про неіснуючі суми призводить до того, що, за даними прокуратури, Михайло Ходорковський і Платон Лєбєдєв "викрали нафти більше, ніж "ЮКОС" добув".

5 лютого 2007 року колишнім керівникам "ЮКОСа" і "Менатепа", що вже відбувають термін, були пред'явлені офіційні звинувачення в розкраданні нафти на суму понад 850 мільярдів рублів.

Тим часом представник Генпрокуратури РФ Валерій Лахтін заявив на слуханнях в Тверському суді, що інформація, яка стала приводом для позову з боку Лєбєдєва, "базується на офіційних даних слідства".

Прокурор також підкреслив, що Генпрокуратура може розголошувати подібну інформацію, оскільки це не порушує конституційні права обвинувачених.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: