Суд призначив заставу в мільйон доларів екскопу, який задушив Джорджа Флойда

Суд призначив заставу в мільйон доларів екскопу, який задушив Джорджа Флойда

Повідомляється, що підозрюваний погодився на низку умов суду у випадку внесення за нього застави у зазначеному розмірі та звільнення з-під варти.

Суд Міннеаполісу сьогодні, 8 червня, призначив запобіжний захід екскопу Дереку Шовіну у вигляді арешту із можливістю внесення застави в розмірі одного мільйона доларів. Його звинувачують у вбивстві Джорджа Флойда під час його затримання.

Про це повідомляє інформаційна агенція dpa.

Повідомляється, що підозрюваний погодився на низку умов суду у випадку внесення за нього застави у зазначеному розмірі та звільнення з-під варти. Зокрема, Шовін не матиме права контактувати з членами родини Флойда, не матиме права працювати у сфері безпеки або забезпечення правопорядку, зобов'язаний буде здати зброю та не зможе залишати межі штату Міннесота.

Сьогодні Дерек Шовін, обвинувачений у вбивстві другого ступеня, вперше постав перед судом через відеозв'язок, перебуваючи у попередньому ув'язненні у в'язниці Міннесоти. Наступне судове слухання заплановане на 29 червня.

Нагадаємо, що 8 червня - 13-й день протестів у США. За цей час настрої непримирення розрослися далеко за межі країни. Сотні тисяч людей виходять на вулиці проти расизму та свавілля поліції. Майже два тижні на всій території США тривають акції протесту на підтримку загиблого 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Загалом у сутичках з поліцією та під час погромів загинули щонайменше одинадцятеро людей. Поранених – десятки, серед них копи. Затриманих - уже понад дев'ять тисяч осіб.

Повʼязані теми:

Наступна публікація