Суд продовжив Ходорковському термін ув’язнення в СІЗО

Суд продовжив Михайлу Ходорковському термін ув'язнення в читинському СІЗО до 17 березня.

Читинський обласний суд у вівторок з клопотанню СКП РФ продовжив до 17 березня екс-главі НК ЮКОС Михайлу Ходорковському термін ув’язнення в слідчому ізоляторі. Таким чином, загальний термін утримання під вартою Ходорковського складе 25 місяців і 10 діб. Слідство просило продовжити термін його ув'язнення в читинському СІЗО до 2 квітня.

В ході засідання представник прокуратури аргументував позицію слідства продовженням знайомства з матеріалами кримінальної справи і складанням обвинувачу вального вироку. За словами представника прокуратури, на даний момент Михайло Ходорковський з 168 томів кримінальної справи повністю ознайомився з 107 і частково з 17 томами.

Також прокурор вказав на неможливість відміни або зміни запобіжного заходу на інший, оскільки в цьому випадку, на його думку, Ходорковський може перешкодити слідству і чинити тиск на свідків. Він також додав, що продовження терміну викликане особливою складністю справи. Представник прокуратури заявив, що клопотання відповідає вимозі карно-процесуального законодавство і не порушує прав екс-глави ЮКОС.

Як повідомив прокурор, у справі опитано близько 500 свідків, проведені різні експертизи. Інтереси Лєбєдєва і Ходорковського представляють 19 адвокатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: