Суд розглядає позов щодо Навального: прокурор просить відправити опозиціонера у колонію

Дата публікації
Перегляди
950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд розглядає позов щодо Навального: прокурор просить відправити опозиціонера у колонію

Фото: Associated Press

Суддя озвучить рішення о 19:00 за київським часом.

У Московському міському суді розглядють питання про заміну політику Олексію Навальному умовного терміну на реальний у справі "Ів Роше". Зараз оголошено перерву в засіданні на дві години. Тим часом в околицях суду відбуваються затримання, а всі підходи до нього перекриті.

Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Симоновський суд Москви вирішив провести виїзне засідання в Мосміськсуді, де є велика зала, пояснивши це підвищеною увагою преси. Поліція своєю чергою оголосила, що у Мосміськсуді будуть посилені заходи безпеки, а розташовані поруч з ним вулиці будуть перекриті від дев'ятої ранку.

На засідання прийшла його дружина Юлія, і Олексій попросив її сісти поближче, щоб йому її було краще видно і додав, що пишається нею. 

Прихильники Навального хотіли зібратися у Мосміськсуді на мітинг, проте вже о 8:00 біля будівлі суду стояли бійці ОМОНу, а в його околицях чергували машини поліції, автозаки і кінна поліція. Близько 10 ранку біля станції метро "Преображенська" та на підходах до суду почалися перші затримання. За даними "ОВС-Інфо", станом на 14:00 затримані вже більше 200 людей.

Фото: Associated Press

Запитання Навальному від прокурора:

Прокурор: Чи правда, що від січня до серпня 2020 року, до госпіталізації, ви 6 разів навмисно не відзначалися?

Навальний: Неправильно, оскільки вироком суду був встановлений ​​мій обов'язок з'явитися в інспекцію двічі на місяць, я в вашу інспекцію ходив двічі на місяць. П'ять років два рази на місяць.

Прокурор: Вас попереджали, що через пропуск реєстрації вам можуть замінити умовний термін на реальний?

Навальний: Так, я підтверджую, що мене щоразу намагалися посадити. У мене кнопочки немає, ви мене не переговорите. Кожен раз, як ми випускали розслідування про ваших господарів, інспекція намагалася мене посадити.

Прокурор: Вас двічі офіційно попереджали про можливість заміни умовного терміну на реальний? Вас попереджали про повідомлення від 16 жовтня про те, що вас викликали на перевірку?

Навальний: Мені взагалі було "до ліхтаря" на вашу інспекцію, я ходити не міг. Я займався тим, що мені говорив лікар. Ходив парком. Я вчився заново робити все.

Прокурор: У своєму листі у ФСВП від 23 листопада ви вказали, що проходили лікування до 23 вересня в "Шаріте"?

Навальний: Я перебував на стаціонарному лікуванні, я на ліжку лежав.

Прокурор: Ви підтверджуєте, що від 23 серпня в період вашого лікування в клініці "Шаріте" інспекція вас не турбувала?

Навальний: Ви чуєте, що говорите? Так, уявляю, лежу весь в трубках, приходить дружина і зачитує: "Олексію Анатолійовичу, УФСВП вас не турбувало".

Прокурор: З огляду на вашу юридичну освіту, ви розуміли, що для заміни умовного на реальне покарання, досить 2 пропусків?

Навальний: Цей суд незаконний, незаконно мене судити у відділку поліції.

Прокурор: Ви є єдиним громадянином РФ, двічі умовно засудженим, чи правильно, що усвідомлюючи таке поблажливе до вас ставлення, ви спеціально пропускали реєстрацію?

Навальний: Я один з небагатьох людей, щодо якої є кілька сфабрикованих справ, і кожен факт фабрикації підтверджений Європейським судом. 

Прокурор просить суд задовольнити вимоги ФСВП і відправити Навального до колонії загального режиму. Суд пішов для винесення рішення, оголошена перерва.

Нагадаємо, що:

У Москві обиратимуть запобіжний захід Навальному у справі про шахрайство

У Москві обиратимуть запобіжний захід Навальному у справі про шахрайство

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
950
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація