Суд санкціонував арешт колишнього власника "Евросети"

Суд Москви санкціонував заочний арешт засновника і колишнього співвласника "Евросети" Євгенія Чічваркіна.

Суд Москви санкціонував заочний арешт засновника і колишнього співвласника "Евросети" Євгенія Чічваркіна, обвинуваченого в самоправстві, здирстві і викраданні співробітника своєї компанії. Таким чином, суд в середу задовольнив відповідне клопотання слідства.

Прокурор Зелімхан Костоєв підтримав в суді клопотання слідчого комітету при прокуратурі РФ про заочний арешт Чічваркіна. Він відзначив, що Чічваркін був головою ради директорів "Евросети" і співробітники компанії, що є учасниками кримінального процесу, до цих пір знаходяться в залежності від його.

"Знаходячись на волі, Чічваркін може продовжити злочинну діяльність, знищити докази і вплинути на свідків та інших учасників судочинства", - заявив прокурор. Він також відзначив, що 22 грудня той вилетів до Великобританії, а дані про придбання ним зворотного квитка відсутні. "З врахуванням викладених обставин, вважаю обґрунтованим винесення рішення про взяття Чічваркіна під варту", - додав Костоєв.

Захист Чічваркіна заперечував проти клопотання слідства. Його адвокат Володимир Жеребенков відзначив, що справа щодо Чічваркіна не порушувалася. "У постанові про порушення кримінальної справи не вказано його прізвище, отже оголошення його в розшук та інші процесуальні дії незаконні", - відзначив адвокат. Він також заявив на суді, що слідчий не викликав його під час заочного висунення звинувачення його підзахисному.

"Норми КПК зобов'язали повідомляти захист про проведення слідчих дій, проте нас про них не повідомили, - уточнив адвокат. - Отже, ми не могли заперечувати проти звинувачення і висловити правову позицію Чічваркіна".

"Суд вважає, що клопотання слідства підлягає задоволенню, оскільки, знаходячись на волі, він може перешкодити встановленню істини у справі. Суд постановив обрати для Чічваркіна запобіжний захід у вигляді взяття під варту", - оповістила рішення суддя Ольга Дубровіна.

Захист заявив, що має намір оскаржити дане рішення в Мосміськсуді.

Читайте також:
В США подружжя застрелило п'ятьох дітей і себе через втрату роботи
В Африці викрали європейських туристів
Власника "Укрзолота" хотіли поміняти на 50 кг золота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: