Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у Британії залишив під вартою водія вантажівки, в якій знайшли 39 трупів

Моріса Робінсона залишили під вартою до 25 листопада.

Британський суд 28 жовтня залишив під вартою водія вантажівки, в якій знайшли тіла 39 мертвих мігрантів, пише Sky News.

Моріса Робінсона залишили під вартою до 25 листопада. Тоді у суді знову відбудеться слухання. 

Робінсон брав участь у судовому засідання через відеозв'язок. Його звинувачують у ненавмисному вбивстві в 39 випадках, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції. Крім того, цього чоловіка звинувачують в причетності до відмивання грошей. 

Нагадаємо, 23 жовтня в англійському графстві Ессекс у холодильному контейнері вантажівки знайшли мертвими 39 людей. За інформацією поліції, замкнені в фурі нелегали прямували до Великої Британії на вантажному поромі з Бельгії.

За даними ЗМІ, загиблі є громадянами Китаю. Вони намагалися нелегально потрапити до Великої Британії. Утім, у В’єтнамі почали ширитися повідомлення про зниклих безвісти людей, які незаконно вирушили до Англії і можуть бути серед 39 мертвих. Крім того, за даними правозахисної групи в Ханої, жертвою могла бути  26-річна уродженка В’єтнаму Фам Тхі Тра Май, яка писала матері: "Я помираю, тому що немає чим дихати". 

Поліція знайшла та затримала водія вантажівки. Саме 25-річного ірландця, який був за кермом, підозрюють у вбивстві. Згодом заарештували ще двох підозрюваних 39-річного чоловіка та 38-річну жінку з Воррінгтона. Також з'язилася інформація, що до загибелі людей може бути причетна банда "змієголових", які займаються незаконними перевезенням жителів Китаю до Європи. Банда рекламує свої послуги на китайських вулицях, обіцяючи жителям кращого життя в Європі. 

Водія вантажівки Моріса Робінсона звинуватили в ненавмисному вбивстві в 39 випадках, а також у змові з метою нелегального перевезення людей та сприянні нелегальній міграції. 23 жовтня суд залишив його під вартою на місяць - до 23 листопада.

Відео У Великій Британії поліція виявила вантажівку з 39 тілами людей

39 тіл у машині знайшли у Великій Британії, в англійському графстві Ессекс. Вантажівка прибула з Болгарії. Водія вже затримали. За яких обставин загинули ці люди - з'ясовує поліція.  

У Великій Британії поліція виявила вантажівку з 39 тілами людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції