Суд у Франції засудив в'язня-канібала до 30 років в'язниці

У Франції засудили до 30 років чоловіка, якого звинувачують у вбивстві та канібалізмі. Водночас, захист канібала вимагав визнати його неосудним.

Французький суд у четвер за звинуваченням у вбивстві та канібалізмі засудив до 30 років тюремного ув'язнення Ніколя Кокейна.

38-річного Кокейна визнали винним у вбивстві. Водночас, захист канібала вимагав визнати його неосудним. Сам засуджений раніше заявляв, що вчинений ним злочин міг би і не відбутися, якщо б йому вчасно надали психологічну допомогу, про яку він неодноразово просив.

Державний обвинувач Елізабет Пелсес вказала, що вона не зажадала для Кокейна довічного ув'язнення (максимально можливе кримінальне покарання у Франції), оскільки експерти визнали злочинця психічно неврівноваженим.

При цьому фахівці погодилися, що Кокейн може нести часткову відповідальність за свої вчинки.

Згідно з вироком 20 років зі свого 30-річного ув'язнення Кокейну доведеться провести під особливо суворим наглядом.

Варто зазначити, що в старовинному французькому фольклорі Кокейн - це міфічна країна достатку і неробства, де за працю карають, а за неробство платять платню. Назва країни традиційно походить від староірландського слова, що означає "солодкий пиріг".

Нагадаємо, інцидент стався 2 січня 2007 у в'язниці міста Руана, де 38-річний Кокейн убив свого сусіда по камері, розрізав його грудну клітку і з'їв шматочок легенів. За словами самого людожера, він збирався з'їсти серце свого "товариша" по нещастю, щоб заволодіти його душею.

Судовий процес над 39-річним Ніколя Кокейном почався 22 червня.

Читайте також:

Канібал з'їв мозок дитини, щоб вилікуватися від епілепсії

60 перуанців розчленували на жир для європейської косметики

Три бразильські індійці вбили та з'їли студента

В Петербурзі голодні готи вбили та з'їли школярку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: