Суд у справі смерті Діани поновлено

Сьогодні в одному із судів Лондона поновляться попередні слухання у справі про загибель принцеси Діани і Доді аль-Фаєда.

Сьогодні в одному із судів Лондона поновляться попередні слухання у справі про загибель принцеси Діани. В ході цього судового процесу змінилося вже декілька суддів. Суддею на попередніх слуханнях виступить лорд-суддя Скотт Бейкер. 

Перше засідання з його участю пройшло близько місяця назад. У своєму виступі лорд-суддя торкнувся теми бюджетної дисципліни і, зокрема, питання про те чи є необхідність вислуховувати непотрібних свідків. Крім того, Бейкер призвав всіх якнайскоріше провести розслідування, оскільки це, за його словами, в інтересах не тільки членів сімей загиблих, але і всього суспільства. 

Бейкер став вже третім суддею, який веде справу про загибель принцеси Діани. Він прийшов на зміну баронеси Елізабет Батлер-Слосс. Вона відмовилася вести процес унаслідок відсутності досвіду роботи з присяжними. Причому на останньому її засіданні 2 місяці тому суддя обмінялася досить різкими репліками з адвокатом Мохаммеда аль-Фаєда, батька Доді аль-Фаєда, друга Діани, який також загинув.

Мохаммед аль-Файед стверджує, що його син і леді Ді загинули в результаті заздалегідь спланованої змови. Він добився того, що судовий вердикт у справі про загибель принцеси винесли присяжні. У свою чергу, британські і французькі слідчі говорять, що Діана і Доді аль-Фаєд загинули в результаті трагічної випадковості.

Нагадаємо, що принцеса Уельська Діана загинула в автокатастрофи в ніч з 30 на 31 серпня 1997 року. Окрім неї, в "Мерседесі", що розбився в тунелі під площею Альма на набережній Сени в Парижі, загинули Доді аль-Фаєд і водій Анрі Поль. Вижити вдалося лише охоронцеві принцеси Тревору Ріс-Джонсу, який страждає амнезією і нічого не пам'ятає про події трагічної ночі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: