Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у США призначив скандальній росіянці Бутіній громадського адвоката

Суд у США призначив скандальній росіянці Бутіній громадського адвоката

За законами США, суд вправі призначити обвинуваченому держзахисника при наявності адвоката за призначенням.

Інтереси обвинуваченої у незаконній діяльності в якості іноземного агента на території США росіянки Марії Бутіній тепер будуть представляти декілька адвокатів, повідомив российсокму "Інтерфаксу" віце-президент Російського підрозділу Міжнародного Комітету захисту прав людини при ООН Іван Мельников.

"Я тільки що спілкувався з Робертом О'дрісколл, він повідомив, що продовжує займатися справою Марії. Новий адвокат призначений йому в допомогу і буде займатися певними аспектами справи", - сказав Мельников.

Він пояснив, що за законами США, суд вправі призначити обвинуваченому держзахисника при наявності адвоката за призначенням.

При цьому Мельников не підтвердив інформацію про можливе укладення Бутіною угоди з правосуддям. "Інформації про яку-небудь укладену угоду Марією або бажання її укласти, у мене немає", - сказав він.

В Комітет раніше звернувся батько Бутіної, який просив надати сприяння адвокатам дочки в США по захисту її прав та інтересів.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень", щоб просунути порядку денного Російської Федерації", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції