Суд у США визнав незаконним центральне положення реформи Обами

Одне з положень закону про охорону здоров'я, що запропонував Обама, визнали незаконним.

У США апеляційний суд штату Атланта ухвалив, що частина закону про охорону здоров'я, запропонованого президентом Бараком Обамою, згідно з якою американці під загрозою штрафу зобов'язані купувати медичні страховки, є неконституційною.

Згідно з ухвалою суду, конгрес перевищив повноваження, зобов'язавши жителів США купувати страховки. Проте суд наголосив, що решта всіх положень закону залишиться чинною, оскільки вони не порушують конституції.

Конституційність так званого індивідуального мандата, наріжного каменя реформи охорони здоров'я Обами, далі обговорюватиметься у Верховному суді США, який повинен поставити крапку в цьому питанні.

Білий Дім висловив незгоду з судом Атланти, наголосивши, що своїм рішенням він заблокував центральне положення закону.

Як відомо, 23 березня президент США підписав прийнятий Конгресом закон про реформу охорони здоров'я. Закон розширює страхування здоров'я на більш ніж 30 млн. незастрахованих раніше американців.

Адміністрація Обами пояснює, що не дивлячись на те, що реформа обійдеться в 940 млрд доларів, вона з часом зменшить дефіцит бюджету через поступове зниження медичних витрат.

Республіканці одноголосно проголосували проти реформи в обох палатах Конгресу. Вони заперечують передбачуване скорочення дефіциту. Суперечки викликає і можливість фінансування абортів з кишені платників податків.

Читайте також:

Більшість американців незадоволені станом справ в країні

Противники реформи Обами зобразили його у вигляді африканського знахаря

Американці вважають Обаму антихристом та новим Гітлером

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: