Суд у США заблокував виділення грошей на будівництво частини стіни на кордоні з Мексикою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна довжина заблокованих ділянок складає 82 км.

Федеральний суддя в Каліфорнії заборонив президенту США Дональду Трампу використовувати для будівництва частини стіни на кордоні з Мексикою гроші, які виділялися його декларацією про запровадження надзвичайного стану.

Про це повідомляє The Associated Press.

Суддя Хайвуд Джіллім-молодший припинив спроби Білого дому перенаправити призначені для військових кошти на будівництво двох ділянок стіни на мексиканському кордоні у Техасі та Арізоні.

Загальна довжина цих ділянок складає 51 милю (понад 82 км).

Рішення судді не забороняє Трампу використати для будівництва гроші з інших джерел фінансування.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про введення надзвичайного стану в країні 15 лютого, щоб отримати фінансування на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою. Одночасно він оголосив про виділення в рамках надзвичайного стану $8 мільярдів, які спрямують на будівництво.

Додамо, що уряд США припинив роботу 22 грудня 2018 року, після того, як глава Білого дому Дональд Трамп не зміг домовитися з Конгресом про бюджет на 2019 рік. У нього, на думку американського лідера, повинні були бути включені витрати у розмірі 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Пізніше Сенат США ухвалив резолюцію про скасування надзвичайного стану на американо-мексиканському кордоні, введеного у лютому президентом Дональдом Трампом.

Трамп своєю чергою вперше за час свого президентства ветував рішення Сенату.

ВідеоПентагон виділяє мільярд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою

Кошти на прохання Трампа держустанова дає вперше.  Їх направлять на закупівлю колючого дроту та іншого обладнання для стіни завдовжки у 91 км. Через цю забаганку американського президента у Сполучених Штатах майже 3 місяці тривав так званий "шатдаун".  

Пентагон виділяє мільярд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції