Суд відмінив подальше розслідування справи Політковської

Обидві сторони, і адвокат дітей Політковської Каріна Москаленко, і підсудні, рішенням не вдоволені і будуть подавати на апеляцію.

Московський окружний військовий суд, в якому проходит новий процес у справі про вбивство Ганни Політковськой, відмовився повернути справу в прокуратуру. Про це було заявлено під час засідання в п'ятницю, 7 серпня.

Адвокат потерпілих (дітей Політковськой) Каріна Москаленко заявила, що оскаржить це рішення суду.

Клопотання про повернення справи про вбивство оглядача "Нової газети" в прокуратуру було заявлене стороною, що потерпіла, на першому засіданні нового процесу, що відбулося в середу, 5 серпня.

Матеріали розслідування відносно підсудних - передбачуваних організаторів вбивства - просили повернути для усунення допущених в нім помилок, а також для об'єднання із справою передбачуваного кілера і замовників злочину.

З аналогічним клопотанням виступила також сторона звинувачення. Підтримали прохання і підсудні. Зокрема, Сергій Хаджікурбанов попросив об'єднати справу про вбивство Політковськой із збудженою проти нього справою про здирство.

Другий процес над передбачуваними організаторами вбивства журналістки Ібрагімом і Джабраїлом Мухмудовими і Сергієм Хаджікурбановим, а також їх передбачуваним спільником Павлом Рягузовим почався 5 серпня. Раніше, в лютому 2009 року, всі вони були виправдані присяжними, проте Верховний суд відмінив цей вирок.

Виконавцем вбивства, Політковської, що застрелив, в жовтні 2006 року, слідство рахує Рустама Махмудова, він оголошений в розшук. Особи замовників до цих пір не встановлені.

Читайте також:

Справу про вбивство Політковської розвалили дрібниці

Замовлення на вбивство Політковської одержав дядько обвинувачених

За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.

Генпрокуратура РФ оскаржила вердикт у справі Політковської

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: