Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відмовив скандальному російському дизайнеру Лебедєву у в'їзді до України

Суд відмовив скандальному російському дизайнеру Лебедєву у в'їзді до України

У нього антиукраїнська позиція і він є прихильником діяльності бойовиків на сході України.

До України не пустили скандального російського дизайнера Артемія Лебедєва.

Про це йдеться в матеріалах суду, повідомляють "Українськi Новини".

Як зазначається, дизайнер звернувся до суду з вимогою скасувати постанову СБУ від 13 березня 2017 року про заборону в'їзду в Україну терміном на п'ять років.

СБУ вважає, що дизайнер у Мережі поширює інформацію з виразною антиукраїнською пропагандою, що формує у читачів уявлення, які можуть призвести до вчинення дій на шкоду територіальній цілісності України.

У Службі безпеки повідомили, що через ці соцмережі Лебедєв поширює спеціально підготовлені спецслужбами РФ інформаційні матеріали, спрямовані на маніпулювання суспільною свідомістю в питаннях дискредитації проєвропейського зовнішньополітичного курсу України, засудження АТО і забезпечення обороноздатності держави та мобілізаційних процесів.

Крім того, в постанові СБУ йдеться, що дизайнер підтримує політику так званої "Новоросії".

"Під фотографіями, які зроблені на тимчасово окупованій території АР Крим, містяться категоричні повідомлення, що АР Крим - це частина Росії, і що ця територія тільки через історичне непорозуміння 20 років не була російською", - йдеться в матеріалах справи.

Згідно з публікаціями Лебедєва, він порушував чинне законодавство України і незаконно перебував на тимчасово окупованих територіях.

Лебедєв не погодився з такими доводами СБУ. Він стверджував, що в матеріалах справи не було доказів ідентифікації особи, яка поширювала інформацію в Інтернеті. Рішенням суду першої інстанції від 9 січня поточного року в задоволенні адміністративного позову було відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду, позивач подав апеляційну скаргу. Апеляційний суд 8 травня відхилив скаргу, відповідно, рішення про законність заборони в'їзду в Україну набрало чинності.

Апеляційний суд зазначив, що захист Лебедєва не надав доказів того, що провокаційні публікації на його сторінках в Інтернет-ресурсах розміщувалися сторонніми особами.

Нагадаємо, перед президентськими виборами Україна посилила контроль над перетином кордону на в'їзд. Прикордонники на три роки заборонили в`їзд в Україну тележурналісту й громадянину Російської Федерації, який мав намір висвітлювати в Україні хід президентських виборів. Причина - порушення останнім порядку в`їзду до тимчасово окупованого Криму.

Відео Італійському співаку Альбано Каррізі заборонили в'їзд до України

Відомий виконанням хіта "Фелічіта", потрапив до списку заборонених осіб в Україні. Туди внесло його Міністерство культури за зверненням СБУ. Спецслужби закидають співаку публічну підтримку анексії Криму.

Італійському співаку Альбано Каррізі заборонили в'їзд до України

Залиште свій коментар

Вибір редакції