Суд відмовився розглядати позов Димовського про відновлення в міліції

Відмову пояснили тим, що в заяві є недоліки, які не виправив позивач у встановлений законом час.

Cуд Краснодара відмовився розглядати позов міліціонера-викривальника Олексія Димовського до ГУВС регіону, в якому він вимагав поновити його на роботі і виплатити компенсацію в 100 тисяч рублів за незаконне звільнення. Відмову пояснили тим, що в заяві є недоліки, які не виправив позивач у встановлений законом час.

Аргумент про те, що Димовський не мав можливості внести корективи, тому що перебував у СІЗО, судом прийнято не було, повідомив представник колишнього майора Валерій Мельников. Він додав, що оскаржуватиме рішення Первомайського суду в Краснодарському крайовому суді і наполягати на розгляді цього позову.

Олексій Димовський набув популярністі після того, як 7 листопада 2009 року розмістив в інтернеті серію відеозвернень, в яких звинуватив своє керівництво у корупції та "скотському" ставленні до співробітників і закликав федеральну владу навести порядок у правоохоронних органах.

Після цього глава МВС РФ Рашид Нургалієв призначив службову перевірку, хоча ще задовго до її завершення розцінив виступ Димовського як наклеп. На час перевірки майора відсторонили від виконання обов'язків, а невдовзі взагалі звільнили.

Правоохоронні органи розгорнули потім масштабну кампанію з дискредитації і переслідування Димовського - спочатку його навіть звинуватили у зв'язках з американськими спонсорами.

Слідче управління Слідчого комітету при прокуратурі (СКП) Росії по Краснодарському краю порушило проти міліціонера-викривальника кримінальну справу за ч.3 ст.159 КК РФ (шахрайство, здійснене особою з використанням посадового становища). Максимальне покарання - 10 років в'язниці. Пізніше справа була передана до Новоросійського слідчого відділу СУ СКП РФ регіону.

З 22 січня опальний майор знаходився в СІЗО Краснодара, а 7 березня був випущений під підписку про невиїзд. Слідчі мотивували це тим, що завершилися основні слідчі дії, проведенню яких Димовський міг би перешкодити.

Екс-міліціонер виступає також відповідачем за позовами начальника УВС Новоросійська Володимира Черносітова і начальника ОВС Приморського району Новоросійська Валерія Медведєва. Вони просять суд визнати, що Димовського, який розповів на всю країну про відомі йому випадки порушень у роботі міської міліції, заплямував їх честь і гідність. Вони просять компенсації за моральну шкоду - по 100 тисяч рублів кожному.

Читайте також:

Скандально відомий майор Димовський вийшов з СІЗО

Захисника Димовського побили невідомі

Димовський через суд планує скасувати наказ про його звільнення з міліції

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: