Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відпустив 14-річну голландку у навколосвітню подорож

Деккер планує вирушити в кругосвітнє плавання на своїй восьмиметровій яхті "Гупі", щоб стати наймолодшим яхтсменом, яка поодинці обійшла земну кулю.

Голландська дівчинка, яка хоче стати наймолодшим моряком, який здійснить одиночне навколосвітнє плавання, отримала дозвіл суду вирушити в дорогу. У минулому році суд тимчасово помістив Лауру Деккер під опіку державних соціальних служб.

Деккер планувала вирушити в кругосвітнє плавання на своїй восьмиметровій яхті "Гупі", щоб стати наймолодшим яхтсменом, яка поодинці обійшла земну кулю. В даний час цей рекорд належить 16-річній австралійці Джесіці Уотсон, що встановила його в травні 2010 року.

У грудні 2009 року Деккер порушила судову ухвалу і ховалася на голландських Антильських островах, звідки була повернена додому. В даний час судом міста Мідделбург обмеження з 14-річної дівчинки зняті.

Лаура Деккер народилася на яхті біля берегів Нової Зеландії в той час, коли її батьки здійснювали семирічну подорож навколо світу. Вона отримала свою власну яхту, коли їй виповнилося 6 років і почала плавати поодинці з десяти років.

Батьки спочатку намагалися відмовити дівчинку, але потім вона змогла умовити їх підтримати свій проект. Однак голландська Рада із захисту дітей рішуче виступила проти ризикованого плавання, незважаючи на те, що Лаура пообіцяла самостійно займатися по шкільній програмі під час кругосвітньої подорожі, яка мала тривати два роки.

Після заборони Лора втекла з країни і була виявлена на острові Сент-Мартен в Карибському морі.

Читайте також:

Суд Нідерландів заборонив підлітку навколосвітню подорож

17-річний американець здійснив навколосвітню подорож соло

13-річна нідерландка сама здійснить навколосвітню подорож

ВідеоСуд відпустив 14-річну голландку у навколосвітню подорож

Залиште свій коментар

Вибір редакції