Суд заборонив страйк машиністів

Суд з трудових питань Нюрнберга заборонив проведення оголошеного на четвер страйку машиністів потягів.

Залізничник
Frankfurter Allgemeine
Залізничники погодяться з рішенням суду, але подаватимуть апеляцію. У Німеччині бояться вкрай негативного впливу страйку на економіку.
Суд з трудових питань Нюрнберґа заборонив проведення оголошеного на четвер страйку машиністів потягів, повідомив у середу представник "Deutsche Bahn AG" з тарифних переговорів Вернер Байройтер.

Раніше Німецька профспілка машиністів локомотивів GDL оголосила про проведення 9 серпня всенімецького попереджувального страйку - спочатку машиністів вантажних потягів на чотири години, а з понеділка, можливо, і пасажирських локомотивів.

Рішення суду стосується як машиністів вантажних, так і пасажирських потягів. Заступник голови GDL Вінцент Ґюнтер Кіншер повідомив журналістам, що профспілка підкорятиметься рішенню суду, але подає на нього апеляцію.

Як оголошували представники профспілки, майже 96 відсотків членів GDL проголосували за проведення безстрокового страйку, якщо керівництво "Deutsche Bahn AG" не погодиться на укладення з машиністами окремої від решти працівників залізниці тарифної угоди, що включає підвищення зарплати на 31 відсоток.

Керівництво залізниці запропонувало компромісний варіант, деталі якого не повідомляють, але профспілка відхиляла його як "неприйнятний". Водночас, лідер GDL Манфред Шель уперше заявив про свою готовність врегулювати тарифну суперечку через посередника.

За даними Німецького інституту економічних досліджень, у разі припинення залізничних вантажних перевезень, яким погрожує профспілка, німецькі виробники щодня втрачатимуть "дво-, а то й тризначні мільйонні суми".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: