Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд залишив під вартою затриману за незаконну діяльність у США росіянку Бутіну

Прокурори кажуть, що вона має зв'язки з російською розвідкою.

Суддя у США вирішив залишити під вартою росіянку Марію Бутіну, яку затримали за незаконну діяльність у США із лобіювання інтересів Російської Федерації.

Про це повідомляє Reuters.

Під час судового засідання прокуратура попередила, що Бутіна має зв'язки з російською розвідкою і може вилетіти з країни.

Прокурори показали фотографію Бутіної, яка зустрічається з нібито російським агентом розвідки у ресторані Вашингтона.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США та російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику та проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні та Нью-Йорку та намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали" комунікацій, щоб "проникнути до національного органу прийняття рішень", щоб просунути порядок денний Російської Федерації ", йдеться в обвинувальному акті.

Також її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем у 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором у Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив до санкційного списку Міністерства фінансів США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції