Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд знайшов інших жертв хірурга-вбивці, який перед сексом обсипав член кокаїном потай від жінок

Одна з них під дією наркотиків потрапила в аварію, а інша заробила неврологічний розлад.

У Німеччині суд висунув нові звинувачення пластичному хірургу Андреасу Нідербіхлеру, який вбив жінку, обсипавши свій член кокаїном перед сексом.

Про це повідомляє The Sun.

Стверджується, що 42-річний медик робив подібне не тільки перед сексом із загиблою, а й з іншими жінками.

За словами однієї з партнерок лікаря, під дією наркотиків, якими він її потай накачав, вона розбила машину. Інша жертва розповіла, що після зустрічі з ним знепритомніла і відтоді страждає на нервовий тик.

Прокурори також стверджують, що лікар підсипав кокаїн до келихів із шампанським, які потім приносив жінкам, які ні про що не здогадувались. Таким чином він намагався зробити партнерок більш поступливими.

Нагадаємо, лікар був арештований через те, що ймовірно вбив жінку кокаїном під час орального сексу. 38-річна загибла померла у лікарні. Вже тоді у поліції заявили, що Андреас міг давати наркотики під час сексу ще трьом жінкам.

ВідеоКаліфорнійського хірурга та його подругу заарештували за наругу над жінками

38-річний Грант Робішо та 31-річна Керісса Райлі знайомилися з потенційними жертвами в барах, накачували їх алкоголем та наркотиками, а потім ґвалтували вдома. Наразі правоохоронцям достеменно відомо про двох жертв хірурга та його дівчини. Але потерпілих може бути більше тисячі.

Каліфорнійського хірурга та його подругу заарештували за наругу над жінками

Залиште свій коментар

Вибір редакції