Суд знайшов помилку в матеріалах справи про вбивство царської сім'ї

У Росії суд скасував постанову прокуратури про припинення кримінальної справи про загибель членів імператорської сім'ї.

Басманний суд Москви скасував постанову прокуратури про припинення кримінальної справи про загибель членів імператорської сім'ї.

Зобов'язавши слідчого виправити формулювання в ув'язненні за фактом загибелі Миколи II та його рідних, суд частково задовольнив скаргу адвоката Германа Лук'янова, що представляє інтереси Російського імператорського будинку, зокрема великої княгині Марії Володимирівни.

Суддя Артур Карпов вказав на невідповідність в ув'язненні слідчого. У рішенні президії Верховного суду у справі про реабілітацію Романових говориться, що всі члени царської родини загинули в результаті розстрілу від імені держави, а укладення СКП РФ про закриття справи обґрунтовано смертю осіб, які вчинили умисне вбивство.

Княгиня Марія Володимирівна. яка називає себе головою Дому Романових, дочка двоюрідного племінника Миколи II, раніше неодноразово зверталася в різні інстанції з приводу припинення справи про вбивство царської сім'ї, наполягаючи на тому, що СКП не врахував при ухваленні рішення постанови президії Верховного суду РФ.

Імператор Микола II і члени його сім'ї були розстріляні в Єкатеринбурзі в ніч на 17 липня 1918 року за рішенням президії Уралради, яку в СКП визнали позасудовим органом. Останки більшості загиблих були знайдені в 1991 році і перепоховані у Петропавлівському соборі в Санкт-Петербурзі. У 2007 році було знайдено останки княжни Марії та цесаревича Олексія.

Читайте також:

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

Історики з'ясували: Софію Київську заснував не Ярослав, а Володимир

У Києві відкрили гробницю Ярослава Мудрого, щоб вивчити його ДНК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: