Суд звинуватив Берлусконі в хабарництві

Прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі визнали причетним до комерційного скандалу навколо його сімейного холдингу і видавничої групи Mondadori.

Цивільний суд Мілана порахував, що прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі причетний до справи про хабарі, що пов'язана з придбанням контролю над видавничою групою Mondadori сімейним холдингом прем'єра Fininvest.

Суддя Раймондо Мезіано в своїй доповіді, опублікованій в понеділок, назвав главу італійського уряду причетним до корупційного скандалу й зобов'язав холдинг Берлусконі виплатити 750 мільйонів євро компанії Cir, яка належить колишньому власникові Mondadori Карло Де Бенедетті. Таким чином, суд визнав за Cir право на компенсацію збитків у зв'язку з "втратою шансу" на придбання Mondadori.

За даними слідства, під час придбання Mondadori сімейної імперією Берлусконі Fininvest в 1991 році був корумпований суддя Вітторіо Метта. Саме він повинен був вирішити, хто повинен контролювати Mondadori.

Fininvest перевів йому велику суму грошей, після чого суддя постановив, що контроль над Mondadori повинна здійснювати саме сімейна імперія Берлусконі.

Реакція юристів Fininvest на вирішення цивільного суду Мілана була негайною. Вони мають намір опротестувати це рішення суду.

Нагадаємо, це не перший скандал навколо Берлусконі. Уже кілька місяців ЗМІ пишуть про оргії з проститутками, які прем'єр-міністр Італії влаштовував у себе в будинку.

Читайте також:

Берлусконі відмовився від участі в обряді відпущення гріхів

Берлусконі вимагає 1 млн євро за питання про його особисте життя

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Берлусконі образив фінів нетактовними жартами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: