Судмедексперт заявив, що смерть обвинувачуваного у секс-трафіку мільярдера Епштейна не могла бути суїцидом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційне слідство спростовує ці заяви.

Патологоанатом, винайнятий братом Джеффрі Епштейна, стверджує, що виявив сліди ймовірного удушення мільярдера. Офіційне слідство сперечається з цією думкою, пише New York Times.

Судмедексперт Майкл Баден каже, що має докази, що Епштейн помер не внаслідок суїциду, а ймовірно його задушили. На противагу медичний центр Нью-Йорка та офіційне слідство дійшли висновку, що Епштейн, фінансист, який чекав на суд за звинуваченням у секс-торгівлі, повісився у камері.

Баден у ефірі ранкового телешоу заявив, що Епштейн зазнав численних ушкоджень, які "зовсім непритаманні під час суїцидального повішення і можуть з’явитись, скоріше, під час вбивства через удушення".

"Я думаю, що докази вказують скоріше на вбивство, аніж на самогубство", - зазначив Баден після того, як ознайомився з результатами автопсії, які йому передали офіційні джерела.

"Я за 50 років жодного разу не бачив, щоб такі ушкодження з’являлись у самогубці", - зазначив судмедексперт.

Головний судмедексперт міста Барбара Семпсон, яка оголосила причиною смерті фінансиста суїцид, категорично заперечує заяви Бадена.

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід. За кілька днів до смерті фінансист написав заповіт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції