Судно з "Флотилії свободи" знову прямує до Гази

Судно з гуманітарною допомогою для жителів сектора Газа вийшло з грецького порту.

Судно, що перевозило у складі "Флотилії свободи" гуманітарну допомогу для сектора Газа, в суботу вийшло з грецького порту і, ймовірно, тримається колишнього курсу.

На даний момент не розголошується інформація про те, куди саме попрямує судно, на борту якого 12 членів екіпажу і більше десяти активістів.

У капітана корабля, на борту якого місяць тому помер дев'ятий правозахисник, який отримав важкі поранення 31 травня, є два варіанти кінцевої точки призначення. Або судно спробує знову підійти до берегів сектора Газа, або воно дійде до єгипетського порту Ель-Аріш.

За словами прес-секретаря МЗС Греції, корабель прямує в Ель-Аріш.
"Корабель вийде з порту через кілька хвилин, поки - у напрямку до сектору Газа. Але якщо вони завадять нам допливти туди, ми відправимося в порт Ель-Аріш в Єгипті", - заявив представник компанії-судновласника ACA Shipping незадовго до відправлення судна.

Раніше 6 липня офіційний представник палестинських ісламістів Ісмаїл Радуан заявив, що правлячий в секторі Газа рух ХАМАС наполягає на повному знятті ізраїльської блокади анклаву і не згідний задовольнятися її ослабленням. Ослаблення - це опублікований 5 липня ізраїльською владою список товарів, повністю або частково заборонених до ввезення в Газу, вони також пообіцяли "без спеціального узгодження" допускати в анклав все, що не увійшло до цього переліку.

Читайте також:

При атаці "Флотилії свободи" було застосовано загадкову зброю

Ізраїль підтвердив ослаблення блокади Сектора Газа

Ізраїль дозволив ввозити до Гази все, крім зброї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: