Судові виконавці вигнали дружину Медоффа з пентхауса

Рут Медофф, дружина організатора фінансової піраміди Бернарда Медоффа, пішла з дому з однією дамською сумочкою.

Американці судові виконавці опечатали майно фінансиста-афериста Бернарда Медоффа, засудженого днями до 150 років ув'язнення.

Як розповідають очевидці, маршали та їхні підручні безцеремонно увірвалися до пентхауса шахрая та вигнали звідти його дружину, Рут Медофф. Вона не змогла забрати з будинку жодної речі.

На руках у судових виконавців був ордер на арешт майна Медоффа і виселення його родичів. За свідченням маршала Джозефа Гуїччоне, дружина шахрая отримала попередження про виселення за декілька днів до візиту, проте не захотіла залишити апартаменти чоловіка.

"Вона виїде звідси. Забезпечення компенсації жертвам є головне завдання державної влади", - наголосив пристав.

Свідки кажуть, що Рут Медофф покинула квартиру без серйозного опору. Вона лише попросила у маршалів дозволу забрати з собою норкову шубу, проте і в цьому їй було відмовлено. В результаті, після дотримання всіх формальностей, дружина шахрая покинула свій будинок лише з дамською сумочкою в руках.

Адвокат Рут Медофф, Петер Чавкін, закликав громадськість проявити співчуття до вже немолодої леді та припинити злословити на її рахунок.

Після цього маршали змінили замки на всіх дверях пентхауса. Дорогі меблі, побутова техніка і решта всього майна шахрая будуть продані з аукціону. Та ж доля чекає і на скромну "мансарду". Експерти з нерухомості оцінюють її в 7 мільйонів доларів.

Бернард Медофф був одним з найбільш впливових бізнесменів США. Зокрема, він обіймав посаду голови ради директорів фондової біржі Nasdaq, а його фонд Madoff Securities вважався дуже надійним. Але у грудні 2008 року з'ясувалося, що це "фінансова піраміда".

Збитки від дій Медоффа були оцінені у 50 мільярдів доларів. 13 березня 2009 року аферист визнав свою провину, в тому числі зізнався у відмиванні грошей, неправдивих свідченнях та шахрайстві.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Перед арештом Медоффа з його рахунків зникли мільярди

У список постраждалих від афери Медоффа потрапили 13 тисяч імен

Рейтинг фінансових шахраїв очолив Бернард Медофф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: