Суховантаж Arctic Sea знайдений і його екіпаж врятований

В момент зустрічі з учасниками пошукової операції члени команди Arctic Sea були "живі, здорові і не знаходилися під збройним контролем". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Міністр оборони РФ Анатолій Сердюков доповів президентові РФ Дмитру Мєдвєдєву про те, що в 300 милях від островів Зеленого мису знайдений зниклий в Атлантичному океані на початку серпня суховантаж Arctic Sea.

За словами міністра, екіпаж судна вже піднятий на борт корабля ВМФ РФ "Ладний". Моряки проходять процедуру дізнання. Сердюков заявив, що в момент зустрічі з учасниками пошукової операції члени команди Arctic Sea були "живі, здорові і не знаходилися під збройним контролем".

Нагадаємо, минулої п'ятниці інформагенції з посиланням на берегову охорону Кабо-Верде повідомляли, що зникле судно нібито знаходиться в районі архіпелагу. Втім, офіційні джерела цю інформацію не підтвердили.

Також за наявною інформацією невідомі викрадачі вимагають в обмін на звільнення судна з людьми півтора мільйона доларів.

Судно Arctic Sea з вантажем деревини на борту, що прямувало з Фінляндії до Алжиру, зникло 28 липня.
Раніше, 24 липня, судно атакували невідомі. Вони щось шукали на кораблі, а потім залишили його, не взявши ні грошей, ні цінних речей.

Читайте також:

Встановлене точне місцезнаходження захопленого піратами Arctic Sea

Викуп за Arctic Sea оцінили в півтора мільйона доларів

Суховантаж Arctic Sea знайшла берегова охорона Кабо-Верде

Суховантаж "Arctic Sea" був захоплений піратами в європейських водах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: