Суховантаж Arctic Sea атакували двічі: біля Швеції та Португалії

За новими даними, зниклий корабель з російським екіпажем піддався двом атакам біля узбережжя європейських країн.

Суховантаж Arctic Sea з російською командою на борту, який зник наприкінці липня, двічі піддавався нападам.

Про це повідомила лондонська газета Daily Telegraph із посиланням на співробітника Єврокомісії, який займається ситуацією на морському транспорті.

"Радіопозивні сигнали, вочевидь, поступили з борту корабля, який, ймовірно, піддався атакам двічі: вперше - неподалік від шведського берега, а потім - біля португальського", - заявив співрозмовник видання.

Він додав, що на нинішній стадії розслідування цієї справи Єврокомісія надалі буде утримуватися від будь-яких коментарів, аби не заважати веденню слідчих процедур.

Нагадаємо, завантажений лісом російський суховантаж Arctic Sea з екіпажем із 15 росіян вийшов з фінського порту Якобстад 22 липня курсом на Алжир, куди він повинен був прибути 4 серпня. 28 липня зв'язок з кораблем раптово припинився, в той час він знаходився біля берегів Португалії.

За деякими припущеннями, суховантаж був захоплений піратами у європейських водах. Втім, багато експертів категорично заперечують можливість перебування піратів у водах Європи, які добре охороняються.

Зараз доля корабля залишається невідомою. Втім, відомі деталі нападу на моряків біля берегів Швеції. 24 липня на суховантаж поблизу шведського острова Оланд в Балтійському морі було здійснено напад. Вночі озброєні невідомі, одягнені в чорне, з масками на обличчях, підпливли до судна на човні. Екіпаж зв'язали і протягом 12 годин щось шукали, після чого залишили лісовоз, не узявши ні грошей, ні речей.

Нападники представилися співробітниками шведської поліції, втім її керівництво заперечило факт обшуку. За деякими даними, невідомі шукали на судні наркотики.

Нещодавно невідоме судно, схоже на Arctic Sea, бачили в іспанському порту Сан-Себастьян. Втім, офіційні представники Іспанії заперечили факт входження корабля до портів цієї країни.

Суховантаж Arctic Sea (перша назва судна "Охотське") має масу 4,706 тисячі тонн, був побудований в 1991 році, ходить по прапором Мальти, оператором є компанія Solchart Arkhangelsk Ltd. Запасів палива на кораблі вже не залишилося.

Читайте також:

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Суховантаж "Arctic Sea" був захоплений піратами в європейських водах

Біля Іспанії знайшли корабель, схожий на зниклий російський суховантаж

Іспанія заперечила знаходження у себе російського судна Arctic Sea

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: