Суховантаж "Arctic Sea" був захоплений піратами в європейських водах

Судно з російським екіпажем вдруге стало мішенню піратів у європейських водах. Навколо інциденту дуже багато догадок, впритул до того, що судно перевозило наркотики. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Загадкове зникнення судна з російським екіпажем, що начебто перевозило деревину з Фінляндії до Алжіру, викликає цілий ряд питань.

На наступний ранок після відплиття, що відбулося 23 липня, поряд з шведським островом Еланд в Балтійському морі на борт суховантажа "Arctic Sea" піднялися десять озброєних людей в уніформі. Невідомі замкнули всіх членів екіпажа в одній з кают, попутно побивши декількох чоловік, і впродовж 12 годин обшукували судно. Переговорювалися загарбники на ламаній англійській. Після обшуку вони відплили в гумовому човні, захопивши з собою декілька предметів, включаючи супутниковий телефон.

Після того, як пірати ретирувалися, корабель відновив свою дорогу.

Цей випадок також викликав безліч питань. Було неясно, що саме шукали загарбники (передбачалося, що наркотики) і чому суховантаж відразу відправився далі по маршруту, а не зайшов в найближчий порт, де морякам надали б необхідну допомогу.

Після цього судно зникло. Його останній контакт із зовнішнім світом зафіксований 29 липня, коли з борту повідомили британську берегову охорону, що судно проходит протоку Дуврську і прямує до Алжиру.

А потім корабель і його екіпаж ніби розчинилися в повітрі. Судно, яке повинне було прибути в алжирський порт Беджайя більше тижня тому, зникло, переставши розпізнаватися системою автоматичного пізнання морських судів в районі французького порту Брест.

Цей випадок може стати першим за сотні років злучаємо появи піратів в європейських берегів.

За словами Джеремі Харрісона з британської Палати судноплавства, якщо виявиться, що на суховантаж дійсно напали пірати, ситуація безпрецедентна. "Це неймовірно. Такого просто не буває. Це води", що добре охороняються, - заявив він.

Читайте також:

Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

Українка, яка народила мертве дитя на Ariana, стала козирною картою піратів

Пірати зажадали викуп за українських моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: