Суховантаж Arctic Sea знайшла берегова охорона Кабо-Верде

Раніше повідомлялося, що в цьому регіоні судно помітили служби морського моніторингу НАТО, і що до островів Зеленого Мису вирушив сторожовий корабель ЧФ РФ.

Сухогруз Arctic Sea з російським екіпажем, який зник 28 липня, було виявлено береговою охороною республіки Кабо-Верде (Західна Африка) в 740 кілометрах від берега.

Співробітники берегової охорони відзначили, що, таким чином, судно знаходиться поза межами територіальних вод Кабо-Верде. Вони не уточнили, який саме острів архіпелагу вони мають на увазі, говорячи про відстань в 740 кілометрів від берега.

Раніше повідомлялося, що в цьому регіоні судно помітили служби морського моніторингу НАТО, і що до островів Зеленого Мису вирушив сторожовий корабель Чорноморського флоту РФ "Гаразд", який брав участь у пошуках Arctic Sea. Очікується, що він прибуде в район виявлення сухогрузу в суботу, 15 серпня.

Судно, на борту якого знаходилися 15 громадян РФ, перестав виходити на зв'язок після того, як пройшов через Ла-Манш. Воно рухалося під прапором Мальти і перевозило з Фінляндії в Алжир вантаж лісоматеріалів загальною вартістю 1,3 мільйона євро. Належить судно латвійської компанії.

12 серпня президент Дмитро Мєдвєдєв доручив міністерству оборони РФ вжити заходів для виявлення суховантажу. Крім "Ладного" та інших кораблів ВМФ, за неофіційними даними, Arctic Sea шукають два атомних підводних човна.

Британські ЗМІ з посиланням на джерела в Єврокомісії повідомляли, що з суховантажу двічі надходили сигнали про напад - один раз, коли він перебував у берегів Швеції, і другий, коли Arctic Sea проходив біля узбережжя Португалії.

Висловлювалися припущення, що на судно напали пірати, яких зацікавив якийсь секретний вантаж, який знаходився на борту Arctic Sea. Однак потім інформація про таємничмй вантаж була спростована фінською компанією, яка вантажила лісоматеріали на борт судна.

Читайте також:

НАТО знайшло суховантаж Arctic Sea біля островів Зеленого Мису

Суховантаж Arctic Sea був захоплений піратами в європейських водах

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Звільнені від піратського полону українці прибули в кенійський порт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: