"Сумніви в адекватності". Лавров прокоментував слова Турчинова про завдання бійцям рухатися на схід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лавров заявив, що такі слова Турчинова говорять про відмову виконувати мінські угоди.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров прокоментував слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова щодо завдання українським військовим "метр за метром" просуватися на схід.

Про це повідомляє ТАСС.

Зокрема, Лавров сказав, що така заява говорить про відмову виконувати мінські угоди.

"Це означає те, що українське керівництво не хоче виконувати мінські домовленості навіть в тій частині, яка стосується вирішення проблем безпеки. Саме проблеми безпеки формально Порошенко називає головною частиною мінських домовленостей і, поки проблеми безпеки не будуть вирішені, відмовляється обговорювати політичний процес", - сказав Лавров.

Окрім того, глава російського МЗС заявив, що у нього є сумніви в адекватності українських політиків.

"Стійкі сумніви в адекватності українських політиків виникли вже давно, - зазначив він.  Це далеко не перше висловлювання подібного роду. До пана Турчинова таку ж загрозливу, войовничу риторику регулярно застосовували і президент Порошенко, і Парубій, і інші діячі", - прокоментував Лавров.

Він додав, що "заяви Турчинова означають те, що Київ відмовляється виконувати ту саму частину мінських домовленостей щодо питань безпеки, яку вважає пріоритетною і абсолютно невід'ємною для того, щоб все інше потім вирішувалося теж. Думаю, всім вже давно зрозуміло, що ця лінія взята керівництвом України свідомо".  

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, який 14 квітня 2014 року, будучи в. о. президента України, підписав указ про початок антитерористичної операції на сході країни, заявляє, що зробив би все аналогічним чином, знаючи зараз про результати. Також, прогнозуючи завершення АТО, секретар РНБО додав: "У нас немає іншої альтернативи, окрім як перемагати. Минулий рік був першим, коли ми не здали жодного метра землі, а навпаки - отримали десятки кілометрів. Тому я вважаю, що наше завдання – метр за метром, кілометр за кілометром, мінімізуючи втрати, просуватися на схід. Головне – не проскочити кордон (сміється)".

Залиште свій коментар

Вибір редакції