Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумний прогноз від ВООЗ: вакцина від вірусу Зіка буде розроблена занадто пізно

Експерти повинні розробити засоби для відлякування комарів, які переносять вірус.

Вакцина від вірусу Зіка буде розроблена занадто пізно, щоб зупинити епідемію в Латинській Америці, попередила Всесвітня організація охорони здоров'я.

Навіть ті експериментальні вакцини, над якими вчені працюють вже тривалий час, ще далекі від того, щоб їх можна було почати тестувати на людях, пояснила помічник генерального директора Марі-Поль Кіні. Для того, щоб можна було почати тести, потрібні ще кілька місяців досліджень. Однак, за словами Кіні, розробка вакцини необхідна, при цьому вона повинна підходити для вагітних жінок.

Крім того, експерти повинні розробити засоби для відлякування комарів, які переносять вірус.

Звичайне розпорошення інсектицидних засобів, на думку експертів, навряд чи буде мати ефект на поширення вірусу Зіка.

Епідемію, можливо, зупинять більш інноваційні методи, наприклад, використання генетично змінених комарів, проте ці методи треба застосовувати з великою обережністю.

вірус Мови

Зазначимо, в минулому році вірус Зіка охопив країни Латинської Америки, а потім поширився і в США і Європу. Передбачається, що він може призводити до розвитку мікроцефалії – захворювання, при якому новонароджені з'являються на світ з аномально маленькою головою і страждають від відставання в розумовому розвитку.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я назвала вірус Зіка загрозою світового масштабу. За даними ВООЗ, створення вакцини від захворювання знадобиться півтора року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції