Суперник Лукашенка ходитиме по електричках з гармошкою

Один з неофіційних кандидатів у президенти Білорусі ходитиме по електричках з гармошкою і співатиме "Люди добрі, оберемо собі нового президента".

Один з неофіційних кандидатів у президенти Білорусі, літератор і громадський діяч Володимир Некляєв, буде привертати увагу виборців грою на гармошці. Таку форму агітації він буде використовувати під час збору підписів.

Збір підписів на свою підтримку учасники президентських виборів розпочали 30 вересня. Побачити Некляєва з гармошкою найближчим часом зможуть пасажири білоруських електричок.

"В електричках збираюся з гармошкою ходити і співати: "Люди добрі! Оберемо собі нового президента! А для цього підпишемося ось під цим листом!", - пояснив Некляєв.

За його словами, мелодію для цього він вже обрав, а слова до неї написав його виборчий штаб.

Інші кандидати - представник "Партії БНФ" Григорій Костусєв і лідер християнських демократів Віталій Римашевський - планують влаштовувати концерти, щоб розважити виборців.

Юрист Алесь Міхалевич та представник соціал-демократичної партії Микола Статкевич заявили, що зроблять ставку на традиційний збір підписів "від дверей до дверей".

Лідер кампанії "Європейська Білорусь" Андрій Санніков повідомив, що "цікаві акції" з його боку, можливо, будуть організовані після того, як він пройде реєстрацію як кандидат.

Нагадаємо, днями в Білорусі пройшла попередня реєстрація претендентів на участь у виборах. Причому чинний глава держави Олександр Лукашенко, який балотуватиметься вже вчетверте, став кандидатом з порушенням закону - він мав прийти в ЦВК особисто, однак заявку подавав міністр освіти країни Олександр Радьков.

Документи на висунення ініціативних груп (які за законом повинні висувати кандидата в президенти) встигли надати 19 осіб, дві заявки ЦВК відхилив.

Тепер учасники виборів мають зібрати по сто тисяч підписів на свою підтримку. Цей етап виборчої кампанії закінчується наприкінці жовтня. За його підсумками буде проведена офіційна реєстрація кандидатів у президенти. Вибори призначені на 19 грудня.

Читайте також:

Лукашенко став кандидатом у президенти з порушенням закону

Лукашенко вчетверте іде в президенти Білорусі

Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

У Білорусі призначили дату виборів президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: