Суперник Назарбаєва пообіцяв видати заміж усіх незаміжних дівчат

Кандидат в президенти Казахстану дав передвиборну обіцянку за рахунок держбюджету видати заміж півмільйона незаміжніх дівчат.

Претендент на посаду президента Казахстану Амантай-кажи Асилбек з'явився до Центрвиборчкому з посохом у руці і заявив, що, в разі обрання, за рахунок бюджету видасть заміж усіх дівчат республіки.

Самовисуванець пообіцяв, що у разі перемоги на виборах він створить раду аксакалів, яка займеться облаштуванням особистого життя незаміжніх дівчат Казахстану.

У республіці налічується близько 500 тисяч вільних жінок у віці від 25 до 45 років. На думку Асилбека, "це трагічна статистика".

Утім, за яким принципом підбиратимуться чоловіки, він не уточнив. Невідомо також, що потенційний президент планує робити з тими, хто заміж виходити не хоче.

68-річний Амантай-кажи Асилбек є керівником "антиядерного фронту" і маршу Миру "Атта Казахстан". Він намагався балотуватися в президенти на минулих виборах (у 2005 році), але зійшов з виборчих перегонів.

Нагадаємо, в квітні 2011 року у Казахстані пройдуть позачергові президентські вибори. Таке рішення ухвалив чинний президент республіки Нурсултан Назарбаєв.

Сам Назарбаєв, якому зараз 70 років, не захотів, щоб парламент продовжував його повноваження до 2020 року. Водночас він пообіцяв залишатися при владі стільки, скільки йому дозволятимуть "здоров'я і сили".

Читайте також:

Претендент на місце Назарбаєва провалився на іспиті з мови

Назарбаєв залишиться при владі "скільки дозволятиме здоров'я"

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Назарбаєв відмовився продовжувати свої повноваження до 2020 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: