Сутички екологів і поліції в Британії

Біля будівлі компанії ВАА, що управляє лондонським аеропортом Гітроу, відбулися зіткнення між активістами-екологами й поліцією.

Сутички екологів з поліцією в Британії
news.yahoo.com
Екологи протестували проти будівництва третьої злітно-посадочної смуги в аеропорту Гітроу.
Біля будівлі компанії ВАА, що здійснює управління лондонським аеропортом Гітроу, відбулися зіткнення між активістами-екологами й поліцією, передає телеканал "Скай Ньюз".

Поліціянти оточили штаб-квартиру компанії, зупиняли демонстрантів, які, розділившися на декілька груп, намагалися пройти вулицями, що відділяли їхній наметовий табір від офісу ВАА. Аби відтіснити активістів, на місце прибули додаткові підрозділи поліції.

Вісім осіб минулого вечора блокували центр розподілу вантажів найбільшого британського авіаперевізника British Airways. Дії демонстрантів, проте, не порушили робіт аеропорту.

У неділю було заарештовано сімох людей; загалом від початку страйку минулого вівторка затримали більше 50 осіб.

Головна вимога протестувальників - не припустити розширення найбільшого британського аеропорту й будівництва третьої злітно-посадочної смуги, оскільки, на думку екологів, це призведе до зростання кількості авіарейсів і збільшення шкідливих викидів у атмосферу.

Відкриття нового, п'ятого, терміналу Гітроу заплановано на березень 2008 року. 

У будівлі ВАА зібралися, за різними оцінками, від 1-1,5 тисячі чоловік. Демонстранти обіцяють, що облога штаб-квартири управляючої компанії стане справжньою кульмінацією шестиденної акції протесту. За їхніми словами, облога триватиме до середини понеділка. Цю обіцянку підкріплено тим, що багато протестувальників принесли зі собою ковдри й питну воду. Саму ж демонстрацію активісти називають "головною подією року, присвяченою проблемі всесвітнього потепління".

ВідеоСутички в аеропорту Хітроу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: