Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сутички у Японському морі: помер один із затриманих російськими прикордонниками моряків з КНДР

Чоловік отримав травми під час затримання ФСБівцями.

Після сутички під час затримання у Японському морі російськими прикордонниками помер один із північнокорейських моряків, яких звинувачують у браконьєрстві.

Про це заявив начальник дізнання Прикордонного управління ФСБ РФ Приморського краю Володимир Краснов у коментарі російським ЗМІ.

"У результаті наданого опору співробітникам прикордонного управління шестеро громадян Північної Кореї отримали поранення різного ступеня тяжкості. Згодом один із них помер", - розповів він.

За словами Краснова, моряки запекло чинили опір через те, що згідно з законами РФ за браконьєрство конфісковують судна, а в Північній Кореї - це власність держави, за втрату якої громадянам КНДР загрожує відповідальність.

Нагадаємо, інцидент у Японському морі стався 17 вересня. Російські прикордонники виявили в районі банки Кіто-Ямато в Японському морі судна із північнокорейськими громадянами, які нібито займалися браконьєрством і напали на оглядову групу. Після цього російські правоохоронці затримали дві рибальські шхуни, 11 мотоботів, а також 161 громадянина КНДР.

Окрім цього до МЗС РФ терміново викликали тимчасового повіреного у справах КНДР в Росії Зін Чжон Хепа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції