Сутичками з поліцією завершилась акція протесту в Римі

Сутичкою демонстрантів з поліцією закінчилась акція протесту в Римі, що виступала проти прийняття плану зі скорочення держвидатків.

Акція протесту проти програми по скороченню бюджету Італії пройшла в Римі біля будівлі Палати депутатів у середу, повідомляє Reuters.

Після короткого зіткнення демонстрантів з поліцією акцію вдалося розігнати.

Протестуючі стверджують, що програма сильно б'є по найменш забезпечених верствах населення.

Італійська влада змушена підняти ПДВ на1%, до 21%, тимчасово ввести додатковий "податок солідарності" у розмірі 3% для тих італійців, чий щорічний дохід перевищує € 300 тис, а також прискорити проведення пенсійної реформи, в рамках якої буде підвищений пенсійний вік жінок, повідомляє ANSA.

Парламент Італії в середу схвалив план жорсткого скорочення бюджетних витрат, запропонований урядом Берлусконі. Завдяки йому за три роки вдасться знизити державні борг на € 54 млрд.

Як повідомлялось, в Італії мільйони людей взяли участь у загальнонаціональному 8-годинному страйку, через який 70% громадського транспорту країни призупинило роботу, по всій Італії пройшли акції протесту, страйкують три мільйони державних службовців і мільйони приватних підприємців. Закрито лікарні, школи, магазини.

ВідеоСутичками з поліцією завершилась акція протесту в Римі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: