Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Свавілля каральної системи. У Росії ув'язнили українця Романа Терновського

Чоловіка судять за те, що він в Україні нібито підривав нацбезпеку РФ.

Російський суд засудив до двох років та трьох місяців ув'язнення харків’янина Романа Терновського. Слідчий комітет РФ звинуватив його в тому, що він, нібито, підривав нацбезпеку Росії, розповсюджуючи  символіку "Правого сектору" в Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед обвинувачень - участь у блокуванні російських фур у пункту пропуску "Гоптівка" (українська територія) і членство в “Правому секторі”, яке в партії вже встигли спростувати.

Чоловіка затримали ще в жовтні 2017-го року, коли він їхав до дружини, громадянки Росії, яка проживає в Ростові-на-Дону. Суд відбувся в закритому режимі та, начебто, Терновський цілком визнав свою провину. Наразі не зрозуміло, чи піддавався він тортурам і чи було це зізнання зроблене під тиском.

Ця справа перебуває на особливому контролі Генконсульства України в Ростові-на-Дону. Керівник місії Тарас Малишевський повідомив, що контактує із засудженим та збирається з матір’ю засудженого відвідати СІЗО в Новочеркаську.

Роман Цимбалюк

ВідеоУ Росії українця посадили за ґрати за виготовлення символіки "Правого сектору"

На два роки і три місяці за ґрати відправив Слідчий комітет РФ українця за те, що на території України Роман Терновський виготовляв та розповсюджував символіку "Правого сектору". А ще брав участь у блокуванні в 2015-2016 роках російських фур у пункті пропуску "Гоптівка".

У Росії українця посадили за ґрати за виготовлення символіки "Правого сектору"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції